Apie įmonę

UAB „Orgsita” yra „Canon” – pasaulinės rinkos lyderio – kopijavimo įrangos ir kitų daugiafunkcinių įrenginių registruotas prekybos ir serviso partneris Lietuvoje („Canon“ atstovybė Lietuvoje). Čia įsigysite ne tik modernią ir praktišką biuro techniką, bet ir būsite supažindinti su efektyviausiais techninių resursų panaudojimo būdais, bei apmokyti išnaudoti visas „Canon” produktų naudingąsias savybes.

Įrangos priežiūra nemažiau svarbi nei jos funkcionalumas, todėl bendrovė yra sutelkusi komandą iš aukščiausią kvalifikaciją ir didžiausią patirtį regione turinčio inžinerinio personalo (darbo stažas iki 20 metų), galinčio visus darbus atlikti kokybiškai ir greitai. UAB „Orgsita” aptarnauja ne tik vidutines bei smulkias įmones, bet ir dideles firmas, kur nepriekaištingas technikos funkcionavimas ypatingai aktualus siekiant užtikrinti nenutrūkstamą daugiaetapio darbo procesą.

Siekdama išlaikyti europinę paslaugų kokybę, įmonė nuolat analizuoja ir tobulina paslaugų savybes. Viena iš jų – lanksčios aptarnavimo sutartys. Tai gana svarbus bendradarbiavimo elementas, leidžiantis Jums ir priežiūrą atliekančiam personalui tiksliai koordinuoti savo veiksmus, bei planuoti laiką. Kiekvienas klientas yra individualus, todėl „Orgsita” stengiasi sukurti ir individualizuotas abipusės naudos siekimo strategijas.

Optimaliai panaudodama sukauptas technines žinias, bendrovė taip pat atlieka ir kitų gamintojų („Hewlett Packard”, „Samsung” ir kt.) spausdinimo įrenginių techninę priežiūrą bei remontą.

Įmonė įkurta

Patirties metų

Klientų

Darbuotojų

Mūsų partneriai

Canon OY Finland
ACC DISTRIBUTION
ALSO
Altacom
UAB „Altacom“
UAB „Baltimax“